1. Ürün fiyatlarını nasıl görebilirim?

 Ürün fiyatlarını görebilmek ve kategoriler arasında tüm ürünlerimize rahatça bakabilmek için web sitemize üye olmanız gerekmektedir.

2. Nasıl üye olabilirim?

 Web sitemizde sağ üstte bulunan “Üyelik” butonuna tıkladığınızda karşınıza gelen Üye Ol seçeneğini seçerek müşteri kayıt formumuza erişebilirsiniz. İstenilen bilgileri doldurmanız durumunda üyelik talebiniz Boinc web sitesi yöneticilerine   iletilir. Değerlendirmenin ardından en geç 12 saat içinde üyeliğiniz aktifleştirilir. Üye kaydınız tamamlandığında vermiş olduğunuz telefon numarasına ve e-mail adresine yazılı bilgilendirme sağlanır.

3. Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

 Ödeme seçeneklerimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz için aşağıdaki gibidir.

  • Kredi kartı ile ödeme
  • Havale/EFT

4. Satın aldığım ürünleri nasıl teslim alacağım?

 Yurtiçi müşterilerimiz için: Boinc Tekstil olarak yurtiçi müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz UPS ile gönderim yapmaktayız. Ancak müşterilerimizin talep ettiği her türlü kargo, nakliye veya ambar şirketi ile de çalışmaktayız. Aksini gösteren bir kampanya olmadığı sürece kargo ücreti müşterilerimize aittir.
Yurtdışı müşterilerimiz için: Yurtdışı gönderimlerimizde UPS, ve Lam Global ile anlaşmamız bulunmaktadır. Ancak talep ettiğiniz takdirde satın aldığınız ürünleri sizlerin belirlediği tüm kargo ve lojistik şirketlerine teslim edebiliriz. Kargo ve nakliye bedelleri müşterilerimiz Seçtiğiniz nakliye çeşidine göre ara nakliye giderlerinin de doğabileceğini ve bunların da müşterilerimiz tarafından karşılanması gerektiğini belirtmek isteriz.

5. İade yapabilir miyim?

 Web sitemizden aldığınız ürünleri herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde 7 (yedi) iş günü içinde tarafımıza iade edebilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi için İade ve Değişim Koşulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Sepetinize ulaşmak için lütfen üye girişi yapın. Пожалуйста, войдите, чтобы получить доступ к вашей корзине. Please login to access your basket. Veuillez vous connecter pour accéder à votre panier. الرجاء تسجيل الدخول للوصول إلى سلتك.